Jan Falkman litografi

881277

JAN FALKMAN (född 1938): "Makrillmorgon", signerad Jan Falkman, daterad -77, märkt Arkiv ex. 4, färglitografi, ca 79x110 cm

Rum 9

Jan Falkman litografi

Budhistorik (13 bud)
6848497
900
6849793
850
6848497
6849782
750
6848497
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.