Olle Hjortzberg oljemålning

881275

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Röda rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 46. olja på pannå, 65x44 cm

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6850800
20 000
6848112
18 000
6848110
16 500
6831231
16 000
6831032
15 500

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.