Axel Larsson pall

881175

AXEL LARSSON, pall, 1930/40-tal, stomme i betsad björk, sits i flätat sjögräs, höjd ca 42, 35x35 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Axel Larsson pall

Budhistorik (30 bud)
6852944
2 800
6852931
2 600
6852909
2 400
6852923
2 400
6852909

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.