Jacob Felländer fotografi ur serien Choice

881133

JACOB FELLÄNDER (född 1974): fotografi, ur serien "Choice", signerad och daterad a tergo Jacob Felländer -05, numrerad 1/5, C-print monterad på aluminium, ca 123x120 cm

PROVENIENS:
Inköpt direkt från konstnären

Minimalt slitage kring kant

Fotografi, Selected

Rum 18

Budhistorik (22 bud)
6876044
24 000
6876041
23 000
6875579
21 000
6875575
20 000
6875337
14 500

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
65 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.