Oljemålning Johan krouthén

880988

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Motiv med betande kor, signerad Johan krouthén, olja på duk, ca 49x74 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Johan krouthén

Budhistorik (27 bud)
6877795
62 000
6874474
60 000
6874474
56 000
6877794
54 000
6874474
50 000

Slutpris SEK:
62 000
5 940 EUR, 6 975 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.