Oljemålning Albin Amelin

880956

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blommor i vas, signerad Amelin, daterad 31, olja på duk, ca 100x81 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Albin Amelin

Budhistorik (22 bud)
6878520
36 000
6875521
35 000
6875516
30 000
6875515
29 000
6875514
28 000

Slutpris SEK:
36 000
3 449 EUR, 4 050 USD
Utropspris SEK:
65 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.