Akvarell Jenny Nyström

880832

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Barn med julstjärnor, signerad Jenny Nyström, akvarell, blyerts och täckvitt, ca 21,5 x 14 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Akvarell Jenny Nyström

Budhistorik (34 bud)
6856597
26 000
6850124
25 000
6856596
24 000
6850124
23 000
6856595
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 491 EUR, 2 925 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.