Vas Carl-Harry Stålhane

880465

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, signerad R SWEDEN CHS SRT ", harpälsglasyr, höjd ca 35 cm

Smärre repor

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Vas Carl-Harry Stålhane

Budhistorik (23 bud)
6853222
4 400
6848916
4 200
6848789
6848135
3 800
6840073
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.