Sidobord

880417

SIDOBORD, 1 par, England, 1900-tal, mahogny, beslag i mässing, snurrbara, höjd 67, diameter 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Sidobord

Budhistorik (24 bud)
6852252
2 600
6852121
2 400
6847212
6847207
6844834
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.