Alfred Borg Oljemålning

880194

ALFRED BORG (1900-tal): "Dig till last lägger ingen, att du tidigt sängen söker", signerad Alfred Borg, med dedikation, olja på duk, ca 61x142 cm

Duk med lagning

Linnégatan 21, Norrköping

Alfred Borg Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6850552
2 600
6850491
6850468

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.