Tord Björklund karmstolar "Klinte"

879972

TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med skinn, sitthöjd ca 38, bredd 65 cm

Bruksslitage, fläckar, foder på en fåtölj med kraftigt slitage

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tord Björklund karmstolar

Budhistorik (39 bud)
6861108
7 400
6861102
7 200
6861097
7 000
6861101
7 000
6861097
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.