Snurrpall 1800-tal

879850

SNURRPALL, bemålad, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm dock höj- och sänkbar

Krön med lagning, senare bemålning, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Snurrpall 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
6851115
700
6850968
650
6850558
600
6850967
600
6850558
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.