Peter Dahl färglitografi

879812

PETER DAHL (1934-2019): "Danstillställning i det Kejserliga Palatset i Caribanus", signerad Peter Dahl, 159/375, färglitografi, bladmått ca 58x40 cm

Fack 22

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (33 bud)
6850885
5 200
6850167
5 000
6850033
4 800
6850163
4 800
6850033
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.