Litografi efter Pablo Picasso

879798

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, litografi, ca 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Litografi efter Pablo Picasso

Budhistorik (39 bud)
6857402
4 400
6856291
4 200
6857401
4 200
6856291
6857350
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.