Ljusstakar silver

879779

LJUSSTAKAR, 2+1 st., silver, 1900-talets mitt, konturerad fotplatta och manschett (ej lös), importstämplar, höjd ca 9,5-11 cm, vikt ca 266 g

Beläggning

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (7 bud)
6849233
6849232
950
6849231
900
6849230
850
6834618

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.