Fåtöljer rotting

879772

FÅTÖLJER, 1 par, rotting, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtöljer rotting

Budhistorik (35 bud)
6851783
6851767
3 800
6851754
3 600
6851758
3 400
6851754
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.