Einar Jolin Egyptier i kanot

Föregående | Översikt | Nästa

879695

EINAR JOLIN
1890-1976
Egyptier i kanot
Stämpelsignerad a tergo Einar Jolin. Blyerts på papper, ca 28 x 37 cm.

PROVENIENS
Familjen Jolin

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

879695 - Einar Jolin Egyptier i kanot
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Einar Jolin Egyptier i kanot

Budhistorik (1 bud)

6858943
2021-02-25 01:09:09

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:30   (11:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
3 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.