Oljemålning Stig Olson

879688

STIG OLSON (född 1947): Interiör, signerad Stig Olson, olja på duk, ca 22x26 cm

Konst, Äldre måleri, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Stig Olson

Budhistorik (28 bud)
6858319
6858105
6855678
1 900
6848248
1 800
6847857
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.