Väska Portmonnä silver 1900-talets första hälft

879613

VÄSKA, PORTMONNÄ, silver, 1900-talets första hälft, ringflätad väska, tyska stämplar, totalvikt ca 242,8 g

Silver, Övriga silverföremål, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
6873991
1 600
6873223
6873988
6873223
1 400
6873165
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.