Serveringsbricka

879524

SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, svart och guldbemålad plå, motiv av Vreta kyrka Östergötland, ca 71x58 cm

Slitage

Diverse, Hem

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Serveringsbricka

Budhistorik (1 bud)

6850119
2021-02-23 09:24:33

2021-02-23 kl 12:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.