Skulptur Afrika

879460

SKULPTUR Afrika, 1900-tal. Mumuye, skuren i ben från tamboskap, höjd ca 25,5 cm

Slitage, sprickor

Etnografica

Skulptur Afrika

Budhistorik (2 bud)

6849910
500
6848899

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.