Kaffeservis Rosenthal

879301

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, porslin, 73 dlr, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 fat till kappekoppar, 7 thekoppar med fat, 5 fat till thekoppar, 14 assietter, 18 små fat, 1 sockerskål med lock, 2 gräddsnipor, 1 udda lock, 1 kaffekanna med lock, medföljer en spräckt kopp

Bruksslitage nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Kaffeservis Rosenthal

Budhistorik (31 bud)
6852056
2 600
6852052
2 400
6852055
2 400
6852052
6852047

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.