Philip von Schantz oljemålning

879231

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), olja på duk, "Klippor vid kusten", signerad och daterad von Schantz -51,
ca 72x53 cm

Rum 8

Budhistorik (8 bud)
6850975
4 800
6850970
4 600
6850966
4 400
6850961
6850956
3 400

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.