Hans Wegner AT-10 soffbord

879228

HANS J. WEGNER, "AT-10", soffbord, för Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50, 130x50 cm

Slitage och ytskador, smärre skador på rotting

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Hans Wegner AT-10 soffbord

Budhistorik (41 bud)
6857780
15 500
6857798
15 000
6857780
14 500
6857778
14 000
6857443
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.