Oljemålning Gunnar Wallentin

879213

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Kustmotiv, signerad Gunnar Wallentin, otydlig datering, 66?, olja på duk, ca 31x65 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Gunnar Wallentin

Budhistorik (44 bud)
6852142
13 000
6852881
12 500
6852142
12 000
6852870
11 500
6852142
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.