Spegel Fröseke

879077

SPEGEL, "Britt", ek, Fröseke AB Nybrofabriken, 1960-tal. mått ca 74x96 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 16

Spegel Fröseke

Budhistorik (5 bud)
6850962
500
6848334
450
6845222
6834895
6832910

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.