Skorpkorg, 1800-talets första hälft

Föregående | Översikt | Nästa

878756

SKORPKORG, 1800-talets första hälft, bemålad och bronserad plåt, genombruten sarg, ringhänklar, långsidorna med dekor av palmetter och lyra inom medaljong, tassfötter i mässing, höjd 13, 30 x 25 cm

PROVENIENS: Stopalo

Bemålningen bättrad, insidan något anlupen

Diverse, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

878756 - Skorpkorg, 1800-talets första hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6856455
6856378
1 900
6856376
6856373
750
6855805
500

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:08   (11:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.