Anders Zorn etsning Sommar

878677

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", 1907, etsning, signerad i plåten, ur tidningen "Ord och Bild", ej signerad, ca 17,5x12 cm

Gulnad, ej examienrad ur ram

Anders Zorn etsning Sommar

Budhistorik (38 bud)
6853607
7 000
6853601
6 800
6853570
6 600
6853600
6 600
6853570
6 400

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.