Sixten Lundbohm oljemålning

878604

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): husfasader och torn, monogramsignerad, SL, daterad 61? olja på pannå, ca 55x38 cm

Rum 7

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (63 bud)
6848283
17 000
6848279
16 500
6848244
16 000
6848270
16 000
6848244
15 500

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.