Ljuskrona

878595

LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, 4 ljuspunkter samt 6 ljusarmar, höjd ca 68, största diameter 44 cm

Slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (28 bud)
6853291
5 200
6849511
5 000
6853278
4 800
6849511
4 600
6853266
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.