Figurin Bitossi

878577

ALDO LONDI, figurin, Bitossi, Rimini Blu, 1960/70-tal, i form av en häst, blåglaserad keramik, höjd 24, längd 25 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Figurin Bitossi

Budhistorik (25 bud)
6847539
6847656
1 900
6847539
1 600
6847531
6843082
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.