SANDRO CHIA: Seated Figure

878284

SANDRO CHIA, (Italien, född 1946): Seated Figure, etsning, signerad, numrerad och daterad S Chia 1981, ed. 10/40, 64x48 cm

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

SANDRO CHIA: Seated Figure

Budhistorik (5 bud)
6874006
850
6866771
6866761
6856401
6855874

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.