Lars Lerin akvarell

877903

LARS LERIN (Sverige, född 1954): "Hemtrakter", akvarell, signerad, 68 x 99 cm.

Ingår i tema "Lars Lerin"

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

Konst, Nutida, Tema, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Lerin akvarell

Budhistorik (14 bud)
6872155
200 000
6872149
190 000
6872145
180 000
6872128
170 000
6872138
170 000

Slutpris SEK:
200 000
19 160 EUR, 22 500 USD
Utropspris SEK:
150 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.