Maggie Wibom, bordslampa, 1940-tal

877846

MAGGIE WIBOM, bordslampa, Stockholms keramik 1940-tal, glaserat lergods, dekor av blommor, signerad MW och med otydlig inpressad stämpel, höjd 41 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Keramik/Porslin, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
6873783
1 600
6873764
6873734
1 400
6873757
1 300
6873734

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.