Monica Bastide olja på duk

875848

MONICA BASTIDE (född 1923); olja på duk, signerad samt signerad och daterad -78 a tergo, "Hus i Haga: det gråa", 27x35 cm.

Smärre ytslitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Monica Bastide olja på duk

Budhistorik (14 bud)
6843694
6843692
1 900
6843683
1 800
6843680
1 700
6843676
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.