Lars Gynning "Hollandia" vävd tapet

Föregående | Översikt | Nästa

875501

LARS GYNNING, "Hollandia", vävd tapet, Manufactura de Tapecarias de Portalegere, Portugal, gobelängteknik, signerad GYNNING MTP samt etikettmärkt 201 x 100 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier, Lilla Kvalitén, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

875501 - Lars Gynning "Hollandia" vävd tapet
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lars Gynning

Budhistorik (6 bud)
6861173
5 200
6861171
3 400
6861166
950
6861162
6858773

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:15   (11:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.