Bentemarie Kjeldbaeck, Abstraktion

873505

BENTEMARIE KJELDBAECK (Danmark, född 1952): Abstraktion med två kvinnor i gult och grått, signerad och daterad på baksidan Bentemarie Kjeldbaeck 2012, olja på duk, 90x90 cm

PROVENIENS
Bruun Rasmussen, Köpenhamn

Konst, Nutida, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (24 bud)
6857899
5 400
6873735
5 200
6857899
5 000
6873721
4 800
6857899
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.