Rölakanmatta Ingegerd Silow

Föregående | Översikt | Nästa

872741

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, stiliserad dekor i blått, rosa, vitt, gråblått och gult, signerad IS, 192 x 293 cm

Smärre slitage, senare flätade fransar

Mattor/Textilier, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

872741 - Rölakanmatta Ingegerd Silow
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rölakanmatta Ingegerd Silow

Budhistorik (16 bud)
6859128
15 000
6858749
14 500
6859127
14 000
6858749
13 000
6859126
12 500

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:21   (11:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.