Olle Gill

871810

OLLE GILL (1908-1996): Komposition, signerad och daterad Olle Gill -48, linoliumtryck, bildmått 32x22 cm

"Ett samlarhem"

Gulnad, lös i ram

Rum 1

Olle Gill

Budhistorik (14 bud)
6787361
900
6786313
850
6786027
6785024
750
6767191
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.