Victor Vasarely, Optisk komposition, färgserigrafi

Föregående | Översikt | Nästa

871037

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad 169/250, färgserigrafi, bildmått 50x50 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

871037 - Victor Vasarely, Optisk komposition, färgserigrafi
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6859637
2 800
6858129
2 600
6857423
2 400
6857422
6850343
1 800

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:27   (11:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.