Olof Arborelius, Idylliskt bondelandskap

868883

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Idylliskt bondelandskap, signerad med monogram OA, olja på duk, 81x121 cm.

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
6873829
4 800
6872900
4 600
6870786
4 400
6868356
6862437
3 800

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.