Paul René Gauguin, färgträsnitt

Föregående | Översikt | Nästa

868879

PAUL RENE GAUGUIN (Frankrike 1911-76): Flicka med huckle och fläta, signerad och daterad Paul René Gauguin 1962, numrerad 5/260, färgträsnitt, bildmått ca 69x41 cm

ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

868879 - Paul René Gauguin, färgträsnitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (19 bud)
6857345
2 600
6861482
2 400
6857345
6858373
6857345
1 900

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:09   (11:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.