Rufin Gavrilovich Sudkovsky Ett par kustlandskap

Föregående | Översikt | Nästa

866774

RUFIN GAVRILOVICH SUDKOVSKY (Ukraina 1850-1885):
Ett par skisser med kustlandskap från Krim, signerade, olja på duk, vardera 13,5 x 19 cm.
(2)

Retuscher på båda målningarna

Konst, Rysk konst och konsthantverk, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

866774 - Rufin Gavrilovich Sudkovsky Ett par kustlandskap
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6863529
6 800
6856439
6 600
6856386
5 200
6853876
6850804

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
10:26   (11:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.