Edition Amour Hermès Coaching Scarf Siden

862773

HERMÈS, Coaching, scarf, siden, formgiven av Julia Abadie, 1976, dekor med seldon och spännen, reducerad färgskala i gröna, bruna, orangea och guldfärgade toner, signerad, ca 88x88 cm

Fint bruksskick.

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Tema

Budhistorik (5 bud)
6778296
1 900
6768548
1 800
6765484
1 700
6767116
1 600
6765484

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.