Edition Amour Hermès Scarf Ramses

862703

HERMÈS, scarf, Ramses, formgiven av Vladimir Rybaltchenko, 1976, polykrom dekor med egyptiserande motiv med farao, kartuscher, hierlglyfer, scarabéer mm, ljus botten, brun bård, signerad Rybal, ca 90x90 cm

Bruksskick. Mindre nyansskillnad/ missfärgning.

Vintage Fashion, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
6787036
6787032
1 400
6787028
1 300
6787026
6783493

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.