Edition Amour Celine Skärp Vintage

862671

CELINE, skärp, vintage, brunt skinn, ledad modell, detaljer i förgylld metall med Celines vintage logotyp, stämpelmärkt, bredd ca 30 mm, angiven längd 75 cm

Bruksslitage. Förgyllning med slitage.

Vintage Fashion, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
6788267
700
6788266
650
6788264
600
6788263
550
6783966
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.