Jules Schyl, Motiv från Lido, olja

861200

JULES SCHYL (1893-1977): Motiv från Lido, Venedig, signerad Schyl, olja på duk, 35x56 cm

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
6873407
3 600
6871450
3 400
6868036
3 200
6856433
6856432
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.