JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

859826

JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 11), teckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 40x29 cm.

PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve

något veckat papper

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

JOHN JON-AND: Naket (nr. 11)

Budhistorik (15 bud)
6867382
950
6857804
900
6867380
850
6857804
6867378
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.