MARGARETA RENBERG: Utan titel

859714

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, signerad och daterad Margareta Renberg, -83, blyerts på papper, bildmått 39x32 cm

Konst, Teckningar, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

MARGARETA RENBERG: Utan titel

Budhistorik (6 bud)
6876378
6876377
1 900
6872657
1 800
6872655
1 700
6869505

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.