MARGARETA RENBERG: Utan titel

859678

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, signerad och daterad Margareta Renberg, -83, blyerts på papper, bildmått 39x32 cm

pappersveck

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

MARGARETA RENBERG: Utan titel

Budhistorik (6 bud)
6872436
6870536
6869518
6863864
500
6857837

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.